Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego 2021/2022

24 czerwca 2022 r. w naszym przedszkolu miało miejsce bardzo ważne wydarzenie – uroczyste zakończenie roku przedszkolnego. Było ono wzruszające i wyjątkowe. W tym dniu żegnaliśmy  dzieci, które w większości były z nami od samego początku. Codziennie śledziliśmy ich postępy, widzieliśmy jak rosły i się rozwijały

Po powitaniu przez Panią Dyrektor nastąpiły występy dzieci. Młodsze przedszkolaki wprowadziły nas wszystkich w wakacyjny nastrój śpiewając letnie, gorące, pachnące słońcem piosenki. To one pożegnały starszaków z życzeniami sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych. Starszaki natomiast opowiedziały w wierszach o niełatwej przedszkolnej codzienności. Polonez w Ich wykonaniu wzbudził podziw i łzy wzruszenia wśród obecnych Gości. Możemy stwierdzić z dumą, że nasi Absolwenci zasłużyli na miano Pierwszoklasistów. Życzymy im wiele radosnych chwil, wytrwałości i samych sukcesów w przyszłym roku szkolnym.