Aktualności

10 maja

Dyrektor

ZIELONE PRZEDSZKOLE

Dla każdego przedszkolaka oraz nauczyciela, wyjazd na Zielone Przedszkole to fantastyczna przygoda, którą długo będzie pamiętał. Niejeden po latach z sentymentem wraca do tej wycieczki, wspominając ciekawe formy nauki, wspólne zabawy, wycieczki oraz zwiedzanie. W tym roku przedszkolnym dzieci z najstarszej grupy wraz z paniami wybrali się na 3 dni do Bałtowa by tam aktywnie spędzić niezapomniane chwile.

8 maja

Dyrektor

„SZLAKIEM LEGEND KRAKOWA”

„Szlakiem legend Krakowa” – pod takim hasłem odbyła się wycieczka dzieci z średniej grupy do Krakowa. Dzieci spacerując po najważniejszych miejscach Krakowa poznawały legendy z nimi związane…. To była piękna lekcja historii!!!

26 kwietnia

Dyrektor

OBCHODY ŚWIĄT MAJOWYCH

26 kwietnia w naszym przedszkolu miała miejsce piękna uroczystość z okazji Świąt Majowych: 1, 2 i 3 maja. Dzieci poprzez wiersze, pieśni a także piękne stroje wyraziły swoją miłość do Ojczyzny!

10 kwietnia

Dyrektor

SPEKTAKL „RAJSKI PTAK”

W kwietniu nasze przedszkole odwiedził zaprzyjaźniony „Teatr z uśmiechem”, który tym razem zaprezentował nam spektakl pt. „Rajski Ptak”. Było to ciekawe spotkanie ze sztuką.

27 marca

Dyrektor

SPOTKANIE WIELKANOCNE

W naszym przedszkolu dbamy o tradycję dlatego też w Wielką Środę spotkaliśmy się wszyscy na wspólnym uroczystym śniadaniu, a później obiedzie by w świątecznej atmosferze zjeść przygotowane posiłki.

22 marca

Dyrektor

SPRZĄTANIE ŚWIATA 2024

Nasze wspaniałe Przedszkolaki brały udział w akcji Sprzątanie świata przy wsparciu EKO Wieliczka i Miasto i Gmina Wieliczka. Jest to super inicjatywa zachęcająca wszystkich nas do dbania o naszą planetę!

21 marca

Dyrektor

POWITANIE WIOSNY

Obudziła pąki kwiatów – wiosna!Pokazała gniazda ptakom – wiosna!Wygoniła misia z nory – wiosna!Ożywiła pola, bory wiosna!….No i przyszła! Witamy Wiosnę!

29 lutego

Dyrektor

WARSZTATY TEATRALNE

29 lutego nasze przedszkole odwiedził pan Piotr ze swoim spektaklem „Mam hobby”. Zaprezentował nam inną formę spektaklu – teatr uliczny. To było bardzo interesujące spotkanie.

9 lutego

Dyrektor

BAL KARNAWAŁOWY

Bal karnawałowy to dla przedszkolaków dzień niezwykły i wyjątkowy, wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu miłych przeżyć i radości. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój sal i skoczna muzyka – w takiej atmosferze bawiły się dzieci w naszym przedszkolu podczas tegorocznej zabawy karnawałowej. Od samego rana w salach pojawiały się przedszkolaki przebrane za postacie bajkowe. Można było spotkać wróżki, księżniczki,…

30 stycznia

Dyrektor

REKRUTACJA NA ROK PRZEDSZKOLNY 2024/2025

Szanowni Rodzice! Nadszedł czas, kiedy podejmiecie Państwo decyzję o zapisaniu Waszego dziecka do przedszkola. Poniżej podajemy adres do strony internetowej, gdzie znajdują się najważniejsze informacje o terminach i kryteriach rekrutacji: https://www.wieliczka.eu/pl/201129/31668/informacja-o-terminach-rekrutacji-na-rok-szkolny-224-225.html