Aktualności

23 września

Dyrektor

POWITANIE JESIENI

Powitanie Jesieni w naszym przedszkolu odbyło się z wykopami. Była to wielka atrakcja. Zapał dzieci zaskoczył wszystkich. Ziemniaki zostały zebrane, a następnie upieczone. Smakowały wyśmienicie!

20 września

Dyrektor

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA 2023

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka to święto wszystkich maluchów, które uczęszczają do przedszkola. 20 września to dzień, który został oficjalnie uznany za święto przedszkolaków przez Sejm RP. Na nasze dzieci w przedszkolu czekała masa atrakcji, zabawy plastyczne i ruchowe, śpiewanki, kino, a także wręczanie medali. Dobrej zabawie nie było końca!

19 września

Dyrektor

ZAJĘCIA Z RATOWNIKIEM MEDYCZNYM

19 września nasze przedszkole odwiedził ratownik medyczny. W trakcie zajęć utrwaliliśmy wiedzę na temat udzielania pierwszej pomocy. Przypomnieliśmy sobie wszystkie numery alarmowe. Udzielaliśmy też pomocy naszym „poszkodowanym zabawkom”. Doszliśmy także do wniosku, że najważniejszym jest wiedzieć jak zapobiegać nieszczęśliwym wypadkom

15 września

Dyrektor

DZIEŃ KROPKI

Udostępnij toWyślij tweet 15 września dzieci z naszego przedszkola obchodziły Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto odwagi, zabawy i kreatywności. Ma pomóc dzieciom budować pewność siebie i pobudzać wyobraźnię. Na zajęciach uważnie wysłuchaliśmy opowiadania, jak to zwyczajna kropka zmieniła świat małej dziewczynki o imieniu Vashti. Potem miały miejsce już tylko „kropkowe zabawy”, które sprawiły nam wszystkim dużo radości.

1 września

Dyrektor

ROZPOCZĘCIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO 2023/2024

Minęły dwa miesiące beztroskich wakacji. Pożegnaliśmy nadmorskie plaże, górskie ścieżki, wakacyjnych przyjaciół i niesamowite przygody. Dzisiaj z ogromną radością rozpoczynamy nowy rok szkolny. Przedszkolakom rozpoczynającym wspaniałą przygodę edukacyjną życzymy samych słonecznych i bezpiecznych dniw przedszkolu. Mamy nadzieję, że ten rok będzie dla nas wszystkich cenny w nowe przyjaźnie, znajomości, będzie to czas na poznawanie świata w miłej, twórczej i bezpiecznej atmosferze.

23 sierpnia

Dyrektor

ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO 2023

Jak szybko płynie czas! Tak niedawno witaliśmy Dzieci w przedszkolu, a już nadszedł czas pożegnań. 23 czerwca 2023r. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego przez przedszkolaków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. Dzieci zaprezentowały krótki program artystyczny. Otrzymały drobne upominki. Życzymy naszym Wychowankom i Ich Rodzicom bezpiecznego, wakacyjnego wypoczynku. Do zobaczenia!!!

23 czerwca

Dyrektor

WYCIECZKA „MALUSZKÓW” DO MUZEUM OBWARZANKA

Maluszki wraz z starszymi kolegami wzięli udział w warsztatach wyrabiania Obwarzanka w krakowskim Żywym Muzeum Obwarzanka. Wszystko to w ramach projektu „Kuchcikowo” realizowanego w grupie Żabek. Dzieci poznały sekrety obwarzanka – jego historię oraz unikatowy proces produkcji. Teraz już na pewno będą wiedziały co to znaczy „obwarzać” obwarzanka i dlaczego się to robi Z pysznymi własnoręcznie wykonanymi specjałami oraz „Dyplomem Czeladnika Obwarzankowego” wróciły do przedszkola.

6 czerwca

Dyrektor

Dzień Dziecka!!!

6 czerwca – dzięki uprzejmości Państwa Taborów, dzieci miały wielką frajdę – dmuchany zamek! Zabawa przednia – baaaaardzo dziękujemy! Po szalonej, wspaniałej zabawie przyszedł czas na przepyszna pizzę ufundowaną przez Państwa Duda. Bardzo dziękujemy zarówno Państwu Taborom jak i Państwu Duda za zorganizowanie Dnia Dziecka bis!

2 czerwca

Dyrektor

PIKNIK RODZINNY 2023

Przedszkole to nie tylko poznawanie nowych rzeczy, obowiązki ale też dobra zabawa. Przykładem tego jest Piknik Rodzinny zorganizowany przez personel naszego przedszkola oraz Rodziców. Moc atrakcji czekała na nasze wspaniałe dzieci: animatorzy, malowanie twarzy, tatuaże, studio piękna i wiele, wiele innych. Podczas pikniku dzieci wraz ze swoimi rodzicami i rodzeństwem mieli okazję zjeść pyszną grillowaną kiełbaskę, smakowite, domowe ciasta czy też watę cukrową. Uśmiechom i radości…

26 maja

Dyrektor

WYCIECZKA DO „OWIECZKI”

Wycieczka do Gospodarstwa Agroturystycznego „Owieczka” to: warsztaty z pieczenia chleba oraz drożdżówek; wyrób masła; kontakt z przyrodą, zwierzętami- możliwość ich karmienia, a także zabawy w pięknie urządzonym ogrodzie. To były cudowne chwile!…Dodajmy do tego jeszcze pyszne śniadanie, obiad i podwieczorek na świeżym powietrzu! – nie dziwi nic, że w drodze powrotnej pozasypialiśmy