Pożegnalna dyskoteka Starszaków

Po uroczystym zakończeniu roku, które dostarczyło, każdemu z nas, mnóstwa emocji i wzruszeń postanowiliśmy iść za ciosem i zaprosiliśmy naszych Absolwentów na imprezę pożegnalną. Ten wieczór na zawsze pozostanie w pamięci dzieci. Zabawę zaczęliśmy od podchodów. Odkrywaliśmy kolejne wskazówki, które doprowadziły nas do celu – kosza wypełnionego świeżutkimi, jeszcze ciepłymi rogalikami z czekoladą. Później nastąpił czas, kiedy mogliśmy powspominać najciekawsze momenty z pobytu w przedszkolu. Razem wykonaliśmy też grupowe tablo. Dalej miała miejsce pyszna, wspólna kolacja po której wróciliśmy na „naszą” salę, gdzie odbyła się dyskoteka. W rytm ulubionych kawałków dzieci tańczyły, bawiły się, śmiały i radowały. O 21.00 dzieci z uśmiechem na twarzy, pełne radości i pozytywnych emocji rozeszły się do swoich domów. Jednak wspomnienia z tego dnia zostaną z nimi – miejmy nadzieję – na zawsze!