1 września

Dyrektor

Witamy w nowym roku przedszkolnym 2021/22!

Szanowni Państwo –

Serdecznie Państwa witamy po wakacyjnej przerwie. Mamy nadzieje, że odpoczęliście, nabraliście sił do pracy w nadchodzącym roku. Wszyscy mamy nadzieję, że nasza praca przebiegać będzie spokojnie aczkolwiek póki co- w dalszym ciągu w reżimie sanitarnym. Liczymy na owocną współpracę dla dobra naszych/ Waszych dzieci 🙂

W załącznikach znajduje się list Ministra Edukacji Narodowej Pana Profesora Przemysława Czarnka kierowany do Państwa w związku z rozpoczynającym się rokiem szkolnym- uprzejmie prosimy o zapoznanie się z tekstem.

Uprzejmie przypominamy Państwu, że jeśli zmieniły się u Państwa jakiekolwiek dane (np. zmiana zamieszkania, zmiana numeru telefonu, adresów mailowych, itp.)- prosimy to zgłosić w placówce i uaktualnić.

W załącznikach znajdują się również deklaracje, które można pobrać, wydrukować, uzupełnić i dostarczyć do placówki. Znajdują się dwa pliki: jeden dla Rodziców dzieci z grupy Starszaków i drugi dla Rodziców dzieci z grup: Średniaków i Maluszków. Dokumenty te wydawane są również w przedszkolu- bardzo prosimy o uzupełnienie ich i dostarczenie do placówki.