Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. Mając to na uwadze, obchodziliśmy go w przedszkolu bardzo radośnie i hucznie. Tego dnia na dzieci czekało wiele atrakcji i zabaw.

Jedną z głównych niespodzianek tego dnia był wielki dmuchany zamek. W tym miejscu należy serdecznie podziękować firmie Service Party (www.obslugaimprez.net.pl) – a więc tacie Julci z średniej grupy – która użyczyła dmuchańca na cały dzień. Okrzyki radości przy każdym zjeździe dzieci słychać było chyba wszędzie.

Kolejną, równie wspaniałą atrakcją dla dzieci była pizza, którą dzieci zjadły na podwieczorek. Upieczona i dostarczona została przez PizzaDano (www.pizzadano.pl) – prywatnie – mamę Zuzi z najstarszej grupy. Była przepyszna!

Wśród innych niespodzianek przygotowanych na ten dzień znalazły się również: dmuchane bańki, spartakiada, robienie tatuaży i malowanie na folii. Dzieciaki otrzymały też prezent – niespodziankę zasponsorowany przez Radę Rodziców. Serdecznie dziękujemy!

W tym szczególnym dniu jakim był Dzień Dziecka, pamiętaliśmy by dzieci były uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe. Bo „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.