23 stycznia

Dyrektor

PACZKA MIŁOŚCI czyli PRZEDSZKOLAKI- KRESOWIAKOM

#RazemNaŚwieta – finał naszej akcji! 💖💖💖Przedszkole Samorządowe w Śledziejowicach we współpracy ze Stowarzyszeniem Pomocy Polakom na Wschodzie „KRESY”, odpowiadając na akcję Ministerstwa Edukacji Narodowej RAZEM NA ŚWIĘTA – #RazemNaŚwięta, zorganizowało zbiórkę artykułów spożywczych, przemysłowych, szkolnych, higienicznych, które mogą wspomóc naszych Rodaków na Kresach, a także i dzieci. Zbiórka trwała do 31.12.2020r.W dniu dzisiejszym, tj. 15 stycznia 2021 r. zebrane dary dostarczyliśmy do siedziby Stowarzyszenia.W związku z sytuacją pandemiczną i związanymi z nią obostrzeniami- także na granicach, dary dotrą do naszych Rodaków już po świętach- jednak będą one nieocenioną pomocą, a dla wielu- jedyną świąteczną paczką. LICZYLIŚMY NA PAŃSTWA WIELKIE, PEŁNE MIŁOŚCI SERCE 💖 I NIE ZAWIEDLIŚMY SIĘ! 💖💖💖Wspomagając naszą akcję zapewne doświadczyliście Państwo, iż Święta Bożego Narodzenia w Waszych domach były i pozostaną przepełnione ciepłem i miłością, a wdzięczność Kresowiaków na pewno do Was wróci! SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE NASZEJ INICJATYWY!