27 stycznia

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

W dniu 27 stycznia 2024 roku przedszkolaki świętowały Dzień Babci i Dziadka. Dzieci poprzez część artystyczną wyrażały szacunek, a także  dziękowały i doceniały swoje babcie i dziadków za bezwarunkową miłość, ich troskę, poświęcony czas, opiekę, zabawę i życiową wiedzę. Wiersz wyrecytowany przez wnuczka czy też zaśpiewana piosenka jest najbardziej wartościowym prezentem dla Dziadków. Własnoręcznie wykonane laurki dopełniły tylko całości. Przesłanie tego dnia było proste: KOCHAJMY SWOJE BABCIE I SWOICH DZIADKÓW!