ANDRZEJKI 2023

W pradawnych czasach wierzono, że dzień 30 listopada otwiera „drzwi” do nieznanej przyszłości. Postanowiliśmy to sprawdzić! Od samego rana atmosfera była gorąca, podsycały ją dodatkowo tajemnicze dekoracje w każdej
z grupowych sal. Dzieci, które przyszły w strojach czarnoksiężników, magików, wróżek, czarownic i innych „magicznych” postaci miały okazję poznać swoją przyszłość, imię ukochanej/ukochanego i dowiedzieć się, co może zdarzyć się w ich życiu w niedalekiej przyszłości. Przedszkolaki miały okazję posłuchać wróżb odczytywanych ze szklanej kuli, rzucać monetą do wody, aby spełniły się ich marzenia. Dzieci ustawiały buty, losowały bilety…. Miały też okazję potańczyć przy znanych i lubianych przebojach. Andrzejkowe spotkanie zachowało swój tajemniczy urok i magię. Ciekawe czy komuś sprawdzą się andrzejkowe przepowiednie….